Kristian Krokfors serigrafi
Closed
2020-11-22
837099
| Sold for | 500 EUR |
| Estimate | 200 EUR |
KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "trädgård 2", signerad samt daterad -96, serigrafi, tait. vedos IX/X, 42x29 cm