Sven Lidberg oljemålning
Closed
2020-11-20
836839
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): "Kåkar i Mariefred" signerad, olja på pannå, ca 45x54 cm