Juhana Blomstedt serigrafi
Valmis
2020-11-02
833746
| Korkein tarjous | 110 EUR |
| Arviointi | 150 EUR |
JUHANA BLOMSTEDT (1937-2010) komposition, signerad samt daterad 82, serigrafi, III/XXV, 34,5x25 cm