Tanto, Japan
Valmis
2020-10-28
831989
| Korkein tarjous | 17 500 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
TANTO, Japan, svart lackbalja med röd dekor, bronsbeslag, signerad, klingans längd ca. 27,5, totallängd ca. 52 cm
Skador, saknar mindre beslag på balja