Vico Magistretti Caori soffbord
Closed
2020-10-26
831590
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
VICO MAGISTRETTI, soffbord, "Caori", Gavina, Italien, 1960-tal, delvis fanerat med palisander, bredd 128 cm, djup 95 cm, höjd 49 cm.
CITES intyg inom EU medföljer
Bruksslitage, ytskador.