BRUNO MATHSSON - Jetson
Valmis
2020-10-29
830902
| Korkein tarjous | 16 000 SEK |
| Arviointi | 12 500 SEK |
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, samtida, urspungligen formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och nackkudde i svart läder, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm
Minimalt slitage, medföljer lagnings lapp med svartläder