TIMO SOLIN
Closed
2020-10-27
830371
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TIMO SOLIN (född 1947): Figurscen, signerad Timo Solin, daterad 08, blandtenik, ca 30x44 cm
Ej examinerad ur ram