JOHN JON-AND: Naket
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JOHN JON-AND (1889-1941): Naket, stämpelsignerad jon-and, krita på papper, 38x31 cm.
Utförda under 1920/30-tal
Kuntoraportti
829954
Päivämäärä:
2020-10-25