Mats Nörle oljemålning
Closed
2020-10-21
828979
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
MATS NÖRLE (född 1946): "En januaridag", olja på pannå, signerad Nörle, ca 55x46 cm