Spegel
Valmis
2020-10-24
828789
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SPEGEL, 1900-talets första hälft, mahogny, rokokostil, träskuren dekor av bladverk, genombruten dekor på krön, höjd ink. sarg ca 200, bredd 94 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage