Bägare i silver
Valmis
2020-10-23
828379
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BÄGARE, 2 st., silver, den mindre 1700-tal, den större från 1857, graverad dekor, höjd ca 8,5 och 9,5 cm
Den större med buckla på sockeln, bruks och åldersrelaterat slitage