GUNNAR SMOLIANSKY: Sergelstorg
Valmis
2020-10-25
827699
| Korkein tarjous | 20 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Sergelstorg, signerad och daterad a tergo Gunnar Smoliansky 13 febr. 1978, gelatinsilverfotografi, 6x9 cm
Ej examinerad ur ram