Henric Ankarcrona akvarell
Closed
2020-10-25
826927
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HENRIC ANKARCRONA (1831-1917): Orientalisk figurscen, signerad Henric Ankarcrona, akvarell, bildyta 18 x 17 cm
NĂ¥got blekt