Kasthall matta
Closed
2020-10-22
826777
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
KASTHALL, matta, röd, etikettmärkt Cord 10-200, daterad 2004, 295x315 cm
Bruksslitage, tryckmärken