Salvador Dali färgetsning
Closed
2020-10-14
825157
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): "Portrat de Toulouse-Lautrec, ur Quinze gravures, 1968, signerad och numrerad Dali 24/75, färgetsning på japanpapper, 12,5x17,5 cm