Vicke Lindstrand
Closed
2020-10-26
825090
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
VICKE LINDSTRAND, Kosta, 1900-talets tredje kvartal, dekor av isbjörnar, signerad, mått 25x11x21 cm
Nagg