Augustin Zwiller oljemålning
Valmis
2020-10-16
824391
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
AUGUSTIN ZWILLER (1850-1939): Kvinna i landskap, signerad A. Zwiller, olja på duk, ca 20x33 cm
Duklagning