Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Closed
2020-10-11
823809
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft, Fratelli Reguitti, Italien, på trissor, detaljer i mässing, märkt, höjd ca 106 cm
Slitage, märken