Torsten Jovinge porträtt

Torsten Jovinge porträtt
Torsten Jovinge porträtt
Torsten Jovinge porträtt
Torsten Jovinge porträtt
Torsten Jovinge porträtt
Torsten Jovinge porträtt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): tillskriven, porträtt av man, blandteknik på duk, ej signerad, ej uppspänd, ca dukmått ca 31x27 cm

PROVENIENS:

822846

2020-10-24