Torsten Jovinge porträtt
Closed
2020-10-24
822846
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
TORSTEN JOVINGE (1898-1936): tillskriven, porträtt av man, blandteknik på duk, ej signerad, ej uppspänd, ca dukmått ca 31x27 cm
PROVENIENS: