Torbjørn Afdal bord
Klubbat för:
18 500 SEK
8 000 SEK
TORBJØRN AFDAL, matgrupp, 1960-tal, Nesjestranda møbelfabrikk, för Bruksbo, bestående av: bord med 2 iläggsskivor, samt 4 stolar, jakaranda, bordets höjd ca 74, diameter 120, iläggsskivor 45 cm vardera, sitthöjd 45
Smärre bruksslitage, fläckar, solblekt bordsskiva, CITES-intyg medföljer vid utlämningen
820954
2020-10-08