Skulptur gips Karl XII
Closed
2020-10-06
820618
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SKULPTUR, gips, 1900-talets början, föreställande Karl XII, patinerad, höjd ca 69 cm
Skador, avslag