Franco Costa serigrafi
Valmis
2020-10-07
820063
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
Franco Costa (född 1934): "The ocean´s championship", signerad, numr. 143/250 samt betitlad, serigrafi, 80x60 cm
Skador: Ej examinerar ur ram
Ej examinerar ur ram