Bläck och pennställ förgylld brons
Valmis
2020-09-29
818387
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BLÄCKSTÄLL, 1 par, PENNSTÄLL, 1900-talets början, förgylld brons, höjd 9-11 cm