Industrilampor
Closed
2020-10-02
817599
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
INDUSTRILAMPOR, 1900-talets förat hälft, skärmar i lackerad plåt, kupor i färgat glas, höjd ca 40, diameter ca 50 cm
Bruksslitage, patina, ej funkitionstestade. Sav garanterar ej funktionen