Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
11 000 SEK
5 000 SEK
TRÄDGÅRSGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, gjutjärn, dekor med hundar, bestående av: bord, soffa, 1 par karmstolar, bordets höjd 48, 107x50, soffans längd 129, sitthöjd 41 cm
Skador, slitage, senare stenskiva till bord
817578
2020-09-28