Fanny Hjelm akvarell
Closed
2020-12-06
816342
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
FANNY HJELM (1858-1944): Stadsbild i skymning, signerad Fanny Hjelm, akvarell, ca 11x19 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer