Bricka mm i silver
Valmis
2020-09-24
815805
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BÄGARE, LJUSSTAKE, BRICKA, TÄNGER, 3 st, silver, 1900-tal, delivs svenska importstämplar, brickans längd 26 cm, vikt exkl. ljusstake 495 g
Gravyr, bricka med märke