Sigurd Göransson spegel Schlager
Closed
2020-09-21
814659
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
SIGURD GÖRANSSON, "Schlager", spegel, ek,
Fröseke, Nybrofabriken, 1960/70-tal, ca 111x44 cm
Smärre slitage