Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GRANGE, säng, sent 1900-tal, fanerad, betsat körsbärsträ, märkt, bäddmått 200x190 cm
Slitage, repor,
813968
2020-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här