Oljemålning Gustav Arne
Closed
2020-09-26
812599
| Sold for | 5 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): "Röda Tak", signerad G Arne, olja på duk, ca 81 x 75 cm