Tallrikar Imari japan 1800-tal
Valmis
2020-09-22
811771
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, Imari, Japan, 1800-tal, diameter ca 22 cm
Nagg, sprickor