Öronlappsfåtölj
2020-09-14
811502
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, sitthöjd 40 cm
Klädsel med slitage