Bordslampa
Closed
2020-09-21
811135
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960/70-tal, i ljuspunkt, fanér i teak samt färgat glas, skärm i textilt material, höjd med skärm ca 62 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage