Bord i Louis XVI-stil 1900-tal
Valmis
2020-09-10
810776
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SIDOBORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, mahognyfanér, beslag i mässing, stenskiva, gallerkant, höjd 79 cm
Slitage och smärre skador