Hörnskåp
Valmis
2020-09-15
810704
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, allmoge, 1700/1800-tal, senare bemålning, 2 bakomliggande hyllplan, nyckel finns
Låset kärvar möjligen trasigt, renoverat, bruks och åldersrelaterat slitage