Vas Longquan Cong Celadon
Closed
2020-09-09
810458
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
VAS, stengods, Kina, 1900-tal, Longquan, congformad, celadonglasyr, krackelyr, höjd ca 23 cm
Nagg