Blompiedestal 1900-tal
Valmis
2020-09-14
810411
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BLOMPIEDESTAL, furu, 1900-tal, nio hyllor, höjd ca 121 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Bruksslitage