Spegel 1800-tal
Closed
2020-09-09
810175
| Sold for | 16 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, genombrutet krön, ca 193x75 cm
Krön med små sprickor