Sören Lund fåtöljer 1 par
Valmis
2020-09-07
809214
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SÖREN LUND, fåtöljer, ett par, 2000-tal, Danmark, sitthöjd, 42 cm, 86 x 93 tot höjd 64 cm. grå klädsel, lösa kuddar
Bruksslitage