Klubbat för:
35 000 SEK
25 000 SEK
HANS J WEGNER, fåtölj "CH 27", Carl Hansen & Son, Danmark, 1900-talets mitt, modellen formgiven 1949, ek och flätad rotting, märkt
Rotting med slitage, mindre skador
807376
2020-09-08