Fåtölj Hans J Wegner CH27
Valmis
2020-09-08
807376
| Korkein tarjous | 35 000 SEK |
| Arviointi | 25 000 SEK |
HANS J WEGNER, fåtölj "CH 27", Carl Hansen & Son, Danmark, 1900-talets mitt, modellen formgiven 1949, ek och flätad rotting, märkt
Rotting med slitage, mindre skador