Ulla Parkdal rölakanmatta
Closed
2020-09-13
806794
| Sold for | 18 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
ULLA PARKDAL, matta, rölakan, dekor i gröna, blå och grå nyanser, signerad UP, 305 x197 cm
Smärre slitage