Strålkastare filmbelysning Fototon
Closed
2020-09-10
806707
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 2 000 SEK |
FOTOTON, strålkastare för film och teater, lackerad metall, 1930/40-tal, originallampa, total höjd ca 48 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, kabel behöver bytas, bruksslitage, färgbortfall