Trattgrammofon
Valmis
2020-10-04
806373
| Korkein tarjous | 5 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal, etikett undertill med datering 1913, fanerad i mahogny, trätratt, basens storlek ca 35x35, trattens diamater 45 cm
Slitage, ej funktionstestad.