Bord med inläggningar
Closed
2020-09-06
805458
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
OVALT BORD med inläggningar, detaljer i gulmetall, skiva med inläggningar, 1800-talets slut, höjd ca 59 cm, längd ca 68 cm
slitage, skador