Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 2 st., Dux, "Djursholm" låg modell, 1900-talets mitt, lösa sittplymåer, röd textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm
Smärre bruks- och ålersrelaterat slitage
804466
2020-09-04