Efim Tikhmenev oljemålning

Efim Tikhmenev oljemålning
Efim Tikhmenev oljemålning
Efim Tikhmenev oljemålning
Efim Tikhmenev oljemålning
Efim Tikhmenev oljemålning
Efim Tikhmenev oljemålning
Efim Tikhmenev oljemålning
Efim Tikhmenev oljemålning
Efim Tikhmenev oljemålning
Efim Tikhmenev oljemålning

Klubbat för:

72 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

EFIM TIKHMENEV (Ryssland 1869-1934): Höstlandskap med jägare och räv, signerad med kyrilliska bokstäver och daterad 1905, olja på duk, 58x47 cm

Färgbortfall, hål

802293

2020-09-13