Väggur
Closed
2020-08-29
801582
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
VÄGGUR, sengustavianskt, Dahlgren, Trollhättan, målad urtavla, skuren och förgylld dekor, pendel finns, höjd ca 84, största bredd 48 cm
Funktionen garanteras ej, nagg, bruks och ålderrselaterat slitage, yttre dekor sitter något löst