Bobo Wallmansson
Closed
2020-08-29
799875
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BOBO WALLMANSSON, skulptur, signerad, numrerad 78, upplaga 100, inköpt på utställning i Borås, hos Mariella Inredningar i november 2016, höjd 8,5 cm
Mindre nagg på dess baksidaksida