Vas 1800-talets andra hälft
Valmis
2020-07-27
796426
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VAS, 1800-talets andra hälft, Frankrike, porslin med belag av brons, höjd ca 41 cm
Smärre slitage