Teglashållare samt hållare för skål
Valmis
2020-07-26
795934
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
TEGLASHÅLLARE samt SKÅL, (7) 6 glashållare samt skål, silver, Sovjetunionen, 1900-tal, delvis förgyllda, Niellodekor, stämplade, höjd 8-9 cm
Bruksslitage, 1 teglas saknas